Home

involveret udføre øre auktion lindshammar handmade skål vas Perfervid shuttle komme

Se produkter som liknar Lindshammar Lena Hansson Sten.. på Tradera  (524904072)

VAS "Crocus" Timo Sarpaneva Iittala | Barnebys

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

GLASSKÅL, Lindshammar, Sverige. Glas - Serviser - Auctionet

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

Se produkter som liknar Lindshammar, stor skål handm.. på Tradera  (521075841)

SKÅLAR, VAS, 3 delar, glas, Lindshammar. Glas - Övrigt - Auctionet

Stig Lindberg och Berndt Friberg, vaser, 2 st samt skål, stengods,  Gustavsbergs Studio. - Bukowskis

Se produkter som liknar Lindshammar,.. på Tradera (514382336)

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

Liten Vas Från Lindshammar Swed.. | Köp från HR-Trading på Tradera  (388529073)

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

Lindshammar Cattis Åsélius-Lidbeck.. | Köp från Footly på Tradera  (525566950)

SKÅLAR & LJUSSTAKAR, 8 delar, glas, bl.a. Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Tobias Møhl, vas, glas, Ebeltoft, Danmark, daterad 2001. - Bukowskis

Gunnar Nylund, väggrelief, skålar, 3 st, vas och askfat, stengods,  Rörstrand. - Bukowskis

VAS och SKÅL, Lindshammar, signerade, 1900-talets andra hälft. Glas -  Övrigt - Auctionet

VAS & SKÅL, Sea glasbruk & 2 skålar Nybro glasbruk, 2000-tal. - Bukowskis

Johan Fors Stor Design Skål Handmad.. | Köp från Footly på Tradera  (525754428)

Sökresultat för Lindshammar sweden

BERTIL VALLIEN, glas, skålar, 2 stycken, vas, skulpturer, 2 stycken. Kosta  Boda, signerade. - Bukowskis

CATTIS ÅSÉLIUS-LIDBECK. Skål, signerad, Lindshammar Glasbruk. | Barnebys

Lindshammar, stor skål handmade in Sweden ,re.. | Köp på Tradera (525401892)

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

Vas / Glasvas Lindshammar Gunnar Ander retro vi.. | Köp på Tradera  (525475635)

Gunnar Nylund, kannor, 2 st, skål och vas, Rörstrand, 1940-tal. - Bukowskis

SKÅLAR, VAS veckglas, 1800-tal | Barnebys